Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
آذر فلز پایون
آذر فلز پایون
تعداد محصولات 5 سال تاسیس 1396
مدیر عامل : حامد پایون

چگونگی انتخاب یک درب پارکینگ مناسب

مدل درب پارکینگ | مولفه های تاثیرگذار در انتخاب مدل درب پارکینگ | دکوراسیون و نمای خارجی ساختمان |

چگونگی انتخاب یک درب پارکینگ مناسب

مدل درب پارکینگ

درب پارکینگ یا آن­چه فرنگی­ها Garage Door می­نامند عضوی کلیدی از یک سازه است. در مدل درب پارکینگ می­توان مدل­های فراوانی را معرفی کرد اما نکته­ی مهم این است که درب پارکینگی که انتخاب می شود علی­رغم زیبایی، بایستی عملکرد و ایمنی را هم به همراه داشته باشد.

در این نوشته چند مدل پیشرو و پرچم­دار از درب­های پارکینگ را معرفی می­کنیم، اگر یکی از آن­ها با سلیقه­ ی شما هماهنگ شد، در اختیار داشتن یکی از آن­ها امری دور از ذهن نخواهد بود.

 

مولفه­ های تاثیرگذار در انتخاب مدل درب پارکینگ

می­توان درب پارکینگ مناسبی در اختیار داشت به شرطی که چند فاکتور را رعایت کرد. اول اینکه باید درب پارکنیگ را متناسب با نمای خارجی سازه­ ی خود انتخاب کنید، یک مدل درب پارکینگ خاص شاید به خودی خود زیبا باشد اما مناسب سازه ­ی شما طراحی و ساخته نشده باشد. دوم اینکه معمولا توصیه می­شود درب پارکینگ با مجوعه ­ی درب­های کار شده در سازه­ ی شما هم مدل باشد، از این طریق هم هماهنگی اجزای مختلف سازه ارتقا می یابد و هم ضریب ایمنی شرایط بهتری پیدا می کند(به شرطی که همه از یک مدلِ با کیفیت انتخاب شوند دیگر نقطه ضعفی در ورود ناخواسته پدید نخواهد آمد) و در آخر اینکه به عملکرد و کارآیی مدل درب پارکینگ ­ای که انتخاب می کنید توجه داشته باشید، شاید یک مدل بسیار زیبا باز و بسته شود اما متناسب با نیازی که شما دارید طراحی نشده باشد.

به هارمونی ایجاد شده بین این مدل درب پارکینگ و درب ورودی منزل نگاه کنید، وقتی از انتخاب یکسان درب سخن می گوییم چنین منظور و مقصودی داریم.

سخنی به گزاف نگفته­ ایم که در ساختمان­ های امروزی مدل درب پارکینگ را یکی از تاثیرگذارترین مولفه ­های دکوراسیون و نمای خارجی ساختمان معرفی کنیم. کارفرما هزینه ­ای که برای نمای ساختمان اختصاص میدهد می­تواند با نصب درب زیبا به هدف خود برسد و یا با به کار بردن درب نامناسب باعث هدر رفتن هزینه شود .

 

 

ارسال نظر